poniedziałek, 26 stycznia 2009

Blogowanie

Pomału i nieśmiało zaczynają pojawiać się pierwsze komentarze do wpisów. Bardzo się cieszymy, że jednak jest ktoś po drugiej stronie kabla, kto w swoim zaciszu (lub zagłośniu, jeżeli nie wyłączył telewizora) poświęcił trochę cennego czasu na zapoznanie się z naszym blogiem. Dziękujemy też za miłe słowa kierowane metodą "poza blogową" i zachęcamy do wypowiadania się pod wpisami.

Tak trzymać! Nie przejmujcie się naszym (głównie moim) stylem i chaosem tu panującym. Po prostu czytajcie i komentujcie. Obiecujemy odpowiadać na mniej lub bardziej merytoryczne komentarze oraz na konstruktywną krytykę. Żebyście nie czuli się osamotnieni, przyłączamy się do Was i również przeczytaliśmy dziś tego bloga. Całego. Tym bardziej, że nie ma tego dużo. Wnioski? Nietrudno odnieść wrażenie, czytając wpisy chronologicznie, że panuje tu niezły bałagan. Nie chodzi o to, że jest to zamierzone. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Tak właśnie wygląda, na razie, nasze podejście do kupowania mieszkania. Mamy jakąś wiedzę, poszatkowaną i porozrzucaną. Mamy jakieś przeczucia. Mamy jakieś wyobrażenia. Mamy też wiele spraw na głowie w ogóle nie związanych z celem tego bloga. To wszystko przeplata się i powoduje mętlik.

I tu w sukurs przychodzi nam nowoczesna technologia. Otóż, jak zapewne już się zdążyliście zorientować, pod każdym wpisem pojawiają się etykiety. Dzięki nim można łatwo i szybko ocenić, czego dany wpis dotyczy. A to nie wszystko. Po prawej stronie znajduje się sekcja, gdzie wymienione są wszystkie użyte na tym blogu etykiety. Kliknięcie na nich powoduje wyświetlenie tylko wpisów odnoszących się do danego tematu. Czyż to nie jest wspaniałe?! Teraz jednym ruchem można uporządkować chaos!

To tyle na dziś, ale nie traćcie nadziei. Już niedługo pojawią się kolejne wpisy związane z celem tego bloga oraz innymi ważnymi wydarzeniami. Mamy nadzieję, że coraz bardziej uporządkowane.


wykop.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Reklamy

Dotacje

Jeżeli chcesz finansowo wesprzeć tego bloga, możesz użyć poniższego przycisku.

Programy partnerskie