wtorek, 27 stycznia 2009

RPP obniżyła dziś stopy

Dobra informacja dla posiadaczy oraz chcących wziąć kredyty hipoteczne w złotówkach. RPP obniżyła stopy procentowe o 75 pkt bazowych, główna stopa NBP wyniesie nie mniej niż 4,25 proc. Czekamy teraz aż spadnie WIBOR a co za tym oprocentowanie oferowane przez banki. Więcej o tym, jak taka decyzja przekłada się na wysokość miesięcznej raty a co za tym idzie zdolność kredytową, napiszemy w najbliższym czasie.

Jednak nie wszyscy są zdania, że taka decyzja jest dobra. Jeszcze przed ogłoszeniem decyzji rady pojawił się artykuł:
Rado, nie tnij stóp, bo efekt cięcia będzie odwrotny do zamierzonego.

Z dzisiejszego przeglądu prasy mamy dla Was jeszcze dwa artykuły. Być może wśród czytelników są posiadacze książeczek mieszkaniowych. Widać las rąk. Dla Was jest dobra wiadomość, bo łatwiej będzie odzyskać pieniądze zablokowane na nich.

Jest też coś dla singli. Nie wstydźcie się, wiemy, że tam jesteście. Okazuje się, że deweloperzy patrzą na Was coraz przychylniej.

Z teraz coś z zupełnie innej beczki. Gdy promowaliśmy bloga wśród znajomych, nieoczekiwanie okazało się, że wielu z nich nosi się z podobnym zamiarem jak my. Też myślą o kupnie mieszkania. Dobrze się więc składa, bo oznacza to, że blog ma szanse trafić na podatny grunt. Mamy nadzieję, że będziemy się mogli wymieniać swoimi doświadczeniami i uwagami. Dlatego wszyscy, którzy nosicie się z zamiarem kupna mieszkania, nie bójcie się i wypowiedzcie to głośno: "Chcę kupić mieszkanie". Postawienie przed sobą jasnego i prostego celu pomaga. Ustalcie sobie ramy czasowe i do roboty! Możecie korzystać z naszych wskazówek i porad, ale nie ograniczajcie się do nich. Próbujcie na własną rękę zdobyć potrzebną wiedzę. A jak już ją zdobędziecie, to możecie podzielić się nią z innymi np. za pośrednictwem tego bloga, dla dobra wszystkich. W grupie raźniej.

To tyle na dziś. A, skoro byliście na tyle wytrwali, żeby dotrzeć aż do tego miejsca, to mamy niespodziankę. Jeżeli przypadkiem poszliście za naszą radą i wyrzuciliście telewizor, by po chwili się zreflektować, że nie macie jak teraz oglądać najlepszych polskich filmów fabularnych oraz dokumentalnych emitowanych przez TVP, to nie musicie się obawiać utraty tej przyjemności, bo oto przed Państwem, darmowa, legalna, polska, najlepsza Filmoteka TVP!

Miłego oglądania.


wykop.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Reklamy

Dotacje

Jeżeli chcesz finansowo wesprzeć tego bloga, możesz użyć poniższego przycisku.

Programy partnerskie