środa, 14 stycznia 2009

Gdzie to my byliśmy...

A tak, Decyzja.
Decyzja, jak już zapewne wiecie z poprzedniego wpisu została podjęta. Tak, właśnie tak! Kupujemy mieszkanie!
I to nie byle jakie mieszkanie. "Nasze Pierwsze Mieszkanie".

Prosta sprawa, powiedzieć "kupujemy". Teraz pora pokazać, że reszta też nie jest tak trudna, jak się wydaje.

Do kupna mieszkania przymierzaliśmy się już kilkukrotnie. Zawsze pojawiały się okoliczności, które nas od tego odwodziły. Albo wyprowadzka do innego miasta, albo przyjście na świat potomka, albo horrendalne ceny nieruchomości. Tym razem jednak nie zamierzamy tak łatwo odpuścić. Podnosimy tę rękawicę, stajemy twarzą w twarz z problemem, zakasujemy rękawy!

Sytuacja na rynku mieszkaniowym w Polsce jest teraz dość ciekawa. Po kilku latach bujania w chmurach ceny mieszkań pomału, acz uparcie zniżają się do przyziemnych poziomów. To stwarza szansę dla takich jak my. Tych, którzy nie potrafili bądź nie mogli podjąć takiej decyzji kilka lat temu.

Więc czas powiedzieć "Do dzieła!"

Mamy gorącą nadzieję, że blog ten trafi do ludzi w podobnej sytuacji, co nasza. Do tych, którzy przymierzają się do zakupu swojego (niekoniecznie) pierwszego mieszkania. Chcemy pokazać jak my się do tego zabieramy, jakie błędy popełniamy i jakie sukcesy odnosimy. Być może pomoże on (ten blog) czytelnikom (Wam) w stoczeniu podobnej bitwy i odniesieniu sukcesu na tym polu.


wykop.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Reklamy

Dotacje

Jeżeli chcesz finansowo wesprzeć tego bloga, możesz użyć poniższego przycisku.

Programy partnerskie